Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Ośrodek Pomocy Społecznej w Karnicach
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

W dniu dzisiejszym (20.02.2023) rozpoczyna się Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem.Celem akcji jest zwrócenie uwagi na prawa i potrzeby osób pokrzywdzonych przestępstwami. Film promocyjny Fundusz Sprawiedliwości: Pomagamy pokrzywdzonym przestępstwem

Od 2009 roku prowadzimy działania skierowane do osób pokrzywdzonych wszystkimi rodzajami przestępstw, które nie są w stanie samodzielnie przebrnąć przez procedury sądowe, a także potrzebują wsparcia psychologicznego i finansowego, aby powrócić do pełni życia osobistego, zawodowego i społecznego.

Serdecznie zapraszamy do naszego Okręgowego Ośrodka Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem oraz naszych Lokalnych Punktów Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. Informacje o Punktach Pomocy dostępne są tutaj.

W Komendzie Powiatowej Policji w Gryficach, Komisariacie Policji w Trzebiatowie, Komisariacie Policji w Rewalu oraz Posterunku Policji w Płotach w dniach 20-26 lutego 2023 roku w godz. od 8:00 do 18:00 odbędą się dyżury, podczas których informacji o uprawnieniach przysługujących osobom pokrzywdzonym przestępstwem udzielać będą policjanci.

Zadanie współfinansowane jest z Funduszu Sprawiedliwości pozostającym w gestii Ministra Sprawiedliwości.

 

 

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Katarzyna Jagielska 21-02-2023 08:14:15
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Katarzyna Jagielska 21-02-2023
Ostatnia aktualizacja: Katarzyna Jagielska 21-02-2023 08:18:49